Hakkımda

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları branşında ANTALYA ilimizde hastalarımıza hizmet vermekteyim. AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi mezunuyum.

Kısa özgeçmişim

1967 yılında Konya’da doğdum.İlk,orta ve lise eğitimlerimi Akşehir’de aldım.
1986 yılında Akdeniz üniversitesi Tıp fakültesini kazandım ve 1991 yılında mezun oldum.
Aynı yıl Akdeniz üniversitesinde kulak burun boğaz bölümünde ihtisasa başladım.
1996 yılında Finike devlet Hastanesine kulak burun boğaz hekimliğine atandım.
2002 yılından sonra part time Andeva hastanesinde görev yaptım.
2006 yılında Antalya Yaşam hastanesinde 3 yıl görev yaptım.
2008 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Psikiyatri kliniğinde uyku fizyolojisi ve uyku laboratuarı eğitimi aldım.
2008 yılında Medikalpark Antalya hastanesinde kulak burun boğaz bölümü işletme sorumluğunu alarak 3 adet uyku yatağı ile çalışmalarını sürdürdüm. 2012 yılında bünyemize Antalya’nın en kapsamlı Vertigo laboratuarını kurarak çok mağdur olunan bir hastalığa bilimsel yaklaşımı ve takibi yerleştirdim.
2014 Ağustos ayında kendi isteğimle ayrılarak kendi muayenehanemde hizmet vermeye başladım.

Özel ilgi alanlarım

  • Horlama ve uyku apnesiyle yaklaşık 9 yıldır ilgilenmekteyim Türkiye’nin 27 ili ve 7 farklı ülkeden 1300 üzerinde bir vaka sayısı tecrübesine sahibiz.Hastalarımızın hepsi kayıtlı ve takibimiz altındadır.
  • Vertigo yine özel ilgi alanlarımızdan olup genellikle nöroloji ile kombine çalışıp bir tedavi programı oluşturduğumuz bir konudur.
  • İleri endoskopik sinüs cerrahisi,(Endoskopik orbita dekomresyonu dahil )başarılı olduğumuz konular arasındadır.Çalıştığım hastane organ nakli ve kemik iliği konusunda referans bir hastane olması dolayısıyla immun yetmezliğe bağlı fırsatçı mantar enfeksiyon enfeksiyonları(mucor mikoz) konusunda da hem endoskopik hem de cerrahi olarak geniş bir vaka sayısına sahip oldum.