Tekelioğlu Cad.
Seda Apt. No.11 Kat.2 - D.6 (Bozkan Petrol Karşısı)
Muratpaşa / ANTALYA

Hakan beyi 3 senedir tanıyorum ve kbb ile ilgili bir sorunum olduğunda Antalya da tereddütsüz güvenebileceğim tek doktor.Çok fazla ilaç kullanarak tedavi yöntemini seçmeyen ve alanında çok profesyonel.Uçuş personellerinin sorunlarından da çok iyi anlıyor.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Erdoğan Tuuba

8.5 yaşındaki ALL tedavisi gören oğlumun sinüste oluşan Polip ve mantar ameliyatını yaptı öngörüsü ve teşhisi doğru ameliyatı çok başarılıydı sadece hekimliği değil insanî değerleri çok yüksek bir doktor oğlumun yaşadığı travmaları anlayarak öyle bir yaklaşım gösterdi ki muayeneleri ziyaret gibi geçti ilk tanıdığınızda neden en çok önerilen KBB hekimi olduğunu anlıyorsunuz ve kendinizi güvende hissedip doğru yerde olduğunuza emin oluyorsunuz tevazu ve samimiyeti rutin davranışlarından.

Ayşe Ay

benim oglumun sinizüt rahatsızlıgı vardı 5-6 ay sorununa çözüm bulamadık başka doktorlara da gittik oglumun burun tıkanıklıgı geçmedi çocuk doktorumuz halis ziya kazdalın tavsiyesi üzerine hakan beye gittik 2 hahta süren tedavi sonucu oglum çok rahatladı teşekkür ederiz. tavsiye ederim

Ebru Kılınç

Benim şikayetim sık tekrarlayan baş ağrısı ve burun tıkanıklığıydı. Ben bu durumu 2,5 sene çektim. . Bu durumum bana rahatsızlık veriyordu. Bu süreç içinde birçok kez kbb doktorlarına gittim. Her seferinde farklı tedaviler uygulandı. ama faydasını göremedim. Ta ki tavsiye üzerine DR HAKAN YUKSEL e gidene kadar. Ben şuanda Allah’a şükür çok rahatım. Doktorum HAKAN YÜKSELden Allah razı olsun. çok çok teşekkür ederim. Keşke daha önce tanısaydım bu kadar zorluk çekmeseydim

Vedat Bey

Benim horlama ve uykuda nefes kesilmesi şikayetim vardı.hangi doktora gittiysem burnundan ameliyat edelim geçer dediler.en son tavsiye üzerine Hakan beyle tanıştım.bana detaylı bir şekilde bu sorunun nedenlerini ve uyku apnesi operasyonundan bahsetti.aklımdaki tüm cevapsız sorulara burada cevap buldum..ve doktoruma güvendim.Şu an operasyon olalı yaklaşık 5 yıl oluyor .aradan geçen bu kadar uzun zamana rağmen ne horlamam ,ne uykudayken nefesimin kesilmesi,.sabahları yorgun kalkmam her daim uyuma isteği ve oturtuğum yerde,araba kullanırken uyumam çok şükür bitti.doktoruma sonsuz kere teşekkür eder başarıların devamını dilerim.

Mehmet Tekin Özalp

4 yaşında bir kızım var.Yaklaşık 3 buçuk yıldır kusma burun tıkanıklığı öksürük ateş sık hastalanma gibi şikayetlerimiz vardı.Gitmediğimiz doktor kalmadı diyebilirim.Fakat ne hastalığımıza bir çare bulabildik ne de bir teşhis konulabildi.Sürekli olarak hastalanıyordu hastaneye gittiğimde bir ağrı kesici bir antibiyotik verip gönderiyorlardı.En son gittiğimiz doktor geniz eti var ameliyat etmemiz gerekiyor dedi.Ama ben cesaret edemedim açıkçası güvenemedim.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Hakan Yüksele gittik.Kızımı muayene ettikten sonra kızımda sinüzit ve geniz akıntısı olduğunu ve bu nedenle de kulağında sıvı birikmesi olduğunu söyledi.2 tane şurup verdi ve 2 haftalık tedavi uyguladı.2 hafta sonra kontrole gittiğimizde kulağındaki sıvının ve geniz akıntısının ve sinüzitin yok olduğunu söyledi.Çok şükür artık kızım rahat uyku uyuyabiliyor.Kusması ve öksürüğü yok oldu.Keşke daha önce tanısaymışız Hakan beyi.Kendine çok teşekkür ederim .Çok iyi bir doktor.Herkese tavsiye ederim.Bu arada geniz eti her çocukta olması gerektiği kadarmış.

Öznur Yiğit

Uzun yıllar burnumdan nefes alma konusunda çok sıkıntı yaşadım.şikayetimin bu kadar süre devam etmesinin nedeni benim operasyon korkum ve tampon korkum oldu.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine doktorumuz hakan beyle tanıştım ve ilk başta korkumu dile getirdim.Kendisinin bu operasyon hakkında beni en ince detayına kadar bilgilendirmesi,tamponun artık pek yaygın olarak kullanılmadığı bunun yerine silikon konulduğundan bahsetmesi açıkcası bana konuşması, bilgisi ve sakinliği güven verdi.operasyonum gerçekleşti ve doktorumun bana anlattığı gibi,aynı gün taburcu oldum,burnumda silikon olmasına rağmen çok rahat nefes alabiliyordum,hatta kendimi ameliyat olmamış gibi iyi hissediyordum.Şu an durumum oldukça iyi ve operasyonun ertesi gün işime bile devam ettim.hakan beye teşekkür eder,kesinlikle herkese tavsiye ederim.

Evren Ahmet

Sayın doktorum yıllardır süre gelen kulak rahatsızlığımı teşhisi ile 1 haftada inanılmaz bir derecede tedavi etti çok teşekkür ediyorum

Ümit Doğan

Çocuğumun geniz eti ve kulağına tüp takılması gerektiğini antalya da bulunan bir çok kulak burun boğaz doktorları söylemesine rağmen korktuğumdan dolayı güvenipte ameliyatı yaptırmadım Tavsiye üzerine dr hakan beyle tanıştım.yaptığı muayene sonucunda uyguladığı basit sinüzit tedavisiyle çocuğuma tüp takılmasından kurtardı.1yıl geçmesine rağmen hiç bir şikayetimiz sorunumuz yok.kendisine çok ama teşekkür eder minnettar olduğumu belirtmek isterim

Müşerref Hanım

Hakan Yüksel hocamla eşimin rahatsızlığı sebebiyle MEDİCAL PARK hastanesinde tanıştık…koyduğu tehşis ile hanımımda ses tellerinde tümör saplandı…radyo terapi tedavisinden sonra birçok prof ve kbb doktorlarına gittik..Ama bize güven veren olmadı..Tekrar muayahane açan Hakan Yüksel hocama döndük…Açıkçası hastasına güven veren,paracıl olmayan,ileri derecedeki aletlerle muayene ettiği için.artık bizim aile doktorumrz oldu…Kısacası mesleğinin hakkını veren mükemmel bir doktor…

OKTAY KOLTAN

Alanında şu ana kadar karşılaştığım en iyi doktor olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mukaddes Hanım

Antalya’ya 8 yıl önce taşındım. Taşındığımdan beri her ilk bahar ve her son baharda çok yoğun öksürük nöbetleri geçiriyordum. Öyle ki, yaklaşık iki aylık dönemler boyunca bırakın uyku uyumayı, nefes almak bile imkansız hale geliyordu. Dr. Hakan Bey’e gelmeden önce toplam 2 hastane ve dört farklı doktorla olan tedavi denemeleri sonucu boğmaca bile geçirdiğimden şüphelenip her türlü testi yapmışlar ve hiçbir çözüm getirememişlerdi. Tek çare olarak her bahar döneminde yani yılda iki defa 3-4 kortizon iğne yapıyorlardı. Biraz daha kolay atlatıyordum. Dr. Hakan Bey’in 2 yıldır hastasıyım. Meğer alerjiden dolayı bu hale geliyormuşum. Hamilelik dönemimde bile kullanabildiğim bir sprey tavsiye etti. Artık iki yıldır iğne olmadan ve rahat nefes alarak baharları geçiriyorum. Hayat kalitem iyileşti, çok memnun kaldım; herkese tavsiye ederim.

Serra Demir

Yıllarca sinüzit nedeniyle birçok hekime gittim. Geçen yıl geçirdiğim yoğun sinüzite bağlı Vertigo nedeniyle Hakan beyle çalışmış olduğu hastanede tanıştım. Kendisi bir seferde vertigo lab da yaptığı testlerle tanıyı hemen koydu ve tedavi etti. Hastaneden ayrıldığını duyunca üzülmüştüm fakat şimdi muayenehanesinde bizlere daha fazla vakit ayırması ve özel sigorta gibi olanaklarının da olması daha rahat iletişimde olmamızı sağladı. Kendisini , hasta psikolojisinde çok önemli olan pozitif ve güven verici yaklaşımları nedeniyle de özellikle herkese tavsiye ettiğimi söylemek isterim.

Öznur Hanım

Yıllarca çektiğim horlama ve uyku apnesi problemimi çok kısa bir süre içersinde sorunsuzca tedavi etmesi ve tedavi sonrası hasta takibi güleryüzlü,hasta piskolojisini iyi bilen bir hekim olması sebebi ile kendisine öncelikle sonsuz teşekkür ederim.Şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim Uzm.Dr.Hakan YÜKSEL Alanında en iyilerin başında gelmektedir.

3.5 yaşında oğlumun sık tekrarlayan sinüzit ve buna bağlı gelişen kulak sıvısı vardı.antalyada bulunan bir çok kulak burun boğaz ve çocuk doktorlarına gitmeme rağmen verimli bir tedavi ne aldık nede sonuça ulaştık.Arkadaşımın tavsiyesi üzerine dr hakan beyin muayenesine gittik.yapılan tam teşekküllü bir muayene ve tedavi sonrası çok şükür oğlum şuanda sağlığına kavuştu.Bir anne olarak çocuğumun sağlıklı olması benim için herşeye değer.doktorumuza teşekkür eder kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Ayşegül Vardar

Sn. Dr.Hakan Özgür Yüksel’e duyarlılığı, hastanın durumunu en iyi şekilde ve hızla analiz etmesi, deneyimli ve güvenilir bir doktor olması ve tabii ki sağlığıma katkıları için çok teşekkür ederim.

ŞTD

Hasta Yorumları

8.5 yaşındaki ALL tedavisi gören oğlumun sinüste oluşan Polip ve mantar ameliyatını yaptı öngörüsü ve teşhisi doğru ameliyatı çok başarılıydı sadece hekimliği değil insanî değerleri çok yüksek bir doktor oğlumun yaşadığı travmaları anlayarak öyle bir yaklaşım gösterdi ki muayeneleri ziyaret gibi geçti ilk tanıdığınızda neden en çok önerilen KBB hekimi olduğunu anlıyorsunuz ve kendinizi güvende hissedip doğru yerde olduğunuza emin oluyorsunuz tevazu ve samimiyeti rutin davranışlarından. Ayşe Ay...

Muayenehane Saatleri

  • Pazartesi 08:30 - 17:30
  • Salı 08:30 - 17:30
  • Çarşamba 08:30 - 17:30
  • Perşembe 08:30 - 17:30
  • Cuma 08:30 - 17:30
  • Cumartesi 08:30 - 17:30
  • Pazar KAPALI